Witamy na naszej stronie! Jesteś naszym klientem? Zaloguj się Jesli nie jesteś to Zarejestruj się
Strona główna » Aktualności » Inwestycje zgodnie z naszą polityką!

Inwestycje zgodnie z naszą polityką!

Inwestycje zgodnie z naszą polityką!

Na wstępie kilka wyjaśnień. Nasza firma zajmuje się sprzedażą nowej i używanej biżuterii złotej oraz srebrnej. Nie jednokrotnie spotykamy się z tym, że do naszych salonów jubilerskich klienci oddają swoją biżuterię,...

która w dużej mierze jest w stanie idalnym, a czasami są to nawet nowe rzeczy. Te ostatnie są z orygnalnymi metkami, a w przypadku diamentów posiadają oryginalne certyfikaty z podaną wagą i rodzajem kamieni.

I tu pojawiamy się my. Nasza firma posiada w swojej ofercie sporo takich wyrobów, które w stanie idalnym nadają się na inwestycję dla naszego klienta. Każda biżuteria wyceniana jest indywidualnie, a cena różni się w zależności od próby złota, jej wagi czy ilości i jakości kamieni, np. diamentów, szafirów itd.

Pytanie jednak, na czym polega inwestycja w taką biżuterię? Taka biżuteria jest w idealnym stanie, a traktowana jest jako używana, nazywana komisową. Tym samym jest dużo tańsza w porównaniu do nowych wyrobów. Można ją ze spokojem nosić, używać, a zarazem traktować jako inwestycję na przyszłość. Albo jako zabezpieczenie dla siebie, albo np. jako inwestycję na przyszłość dla dzieci czy wnuków, np. na studia, mieszkanie czy inne potrzeby.

Tym samym zachęcamy do śledzenia naszej oferty na www.zamarlik-jubiler.pl w zakładce KOMIS oraz KONESER lub do wizyty w naszych sklepach, gdyż tylko część naszych wyrobów widnieje na stonie internetowej.

Z wyrazami szacunku

Zespół ZAMARLIK Jubiler

Wyszukaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o nowosciach i promocjach?
Wpisz swój adres e-mail.

© 2012 zamarlik.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Poprawny dokument XHTML + CSS / Mapa strony

Tworzenie stron
Xann Internet Solutions

Badanie ruchu na stronie obsługują
Statystyki stron XannStat.com

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności